ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ


 

İŞLETME FAKÜLTESİ

TOBB ETÜ üniversitesi Bilgisayar mühendisliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ali Aydın SELÇUK fakültemiz öğretim üyeleri ve öğrencilerine dönük olarak "Blockchain Sistemleri/Teknolojileri" başlıklı bir konferans verecektir. 

 

Blockchain sistemleri, Bitcoin ile adından bahsettirmiş olsa bile son yıllarda tamamen kendine özgü bir yolda gelişimini sürdürmekte olan, farklı sektörlerde uygulama alanı bulmuş ve özellikle işletmelere dönük yeni iş modeli fırsatları sunan güncel ve yenilikçi sistemlerdir. Prof Dr. Ali Aydın SELÇUK hocamız da Endüstri mühendisliği altyapısı ile Bilgisayar mühendisliğini birleştirerek hem sektörleri hem teknolojileri tanıma ve tanıtma noktasında başvurulabilecek nadir uzmanlardan bir sayılabilir.  

 

17 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 11:00 da BS43 nolu sınıfta  "Blockchain" konulu konferansa tüm akademik, idari personel ile öğrencilerimiz davetlidir.

HABERLER

DUYURULAR

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Esenboğa/Ankara Tel: (0312) 906 16-47/48, Fax: (0312) 906 29 61  emailisletme@ybu.edu.tr