ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ


 

İŞLETME FAKÜLTESİ

 

İŞLETME FAKÜLTESİ

 

AKADEMİK KADRO

 

BANKACILIK VE FİNANS BÖLÜMÜ
Ünvanı Adı Soyadı   Oda No Tel No Kişisel Web Sayfası
Prof. Dr. Nildağ Başak Ceylan   245 1640 ybu.edu.tr/nbceylan/
Prof. Dr. Semih Yıldırım   243 1643  
Prof. Dr. Ayhan Kapusuzoğlu Bölüm Başkan V. 268 1641 ybu.edu.tr/akapusuzoglu/
Doç. Dr. Yüksel Akay Ünvan   261 1625 ybu.edu.tr/aunvan/
Dr. Öğr. Üyesi Erhan Çankal   245 1642 ybu.edu.tr/ecankal/
Dr. Öğr. Üyesi İklim Gedik Balay Bölüm Başkan Yrd. 247 1638 ybu.edu.tr/igbalay/
Arş. Gör. Belma Arslan   266 1656 ybu.edu.tr/barslan/
Arş. Gör. Ayyüce Memiş   231 1657 ybu.edu.tr/amemis/

 

ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK BÖLÜMÜ
Ünvanı Adı Soyadı   Oda No Tel No Kişisel Web Sayfası
Prof. Dr. Ayşe Elif Şengün   249 1636 ybu.edu.tr/aesengun/
Dr. Öğr. Üyesi Bilge Canbaloğlu   246 1655 ybu.edu.tr/bbakin/
Dr. Öğr. Üyesi Haroon Mozaffar   272 1637 ybu.edu.tr/hmuzaffer/
Dr. Öğr. Üyesi Merve Karacaer Ulusoy   244 1661 ybu.edu.tr/mkaracaer/
Dr. Öğr. Üyesi Seda Ekmen Özçelik Bölüm Başkan Yrd. 278 1662 ybu.edu.tr/sekmen/
Dr. Öğr. Üyesi Hakan Dulkadiroğlu Bölüm Başkan V. 259 1627 ybu.edu.tr/hdulkadiroglu/
Arş. Gör. Semih Ceyhan   250 1649 ybu.edu.tr/sceyhan/
Arş. Gör. Melek Mutioğlu Özkesen   227 1659 ybu.edu.tr/mmutioglu/

 

İŞLETME BÖLÜMÜ
Ünvanı Adı Soyadı   Oda No Tel No Kişisel Web Sayfası
Prof. Dr. Rafet Aktaş Dekan 265 1621 ybu.edu.tr/raktas/
Prof. Dr. Nilay A. Sakarya Bölüm Başkan V. 260 1646 ybu.edu.tr/naluftekin/
Prof. Dr. İsmail Erol   259 1627 ybu.edu.tr/ierol/
Prof. Dr. Ali İhsan Özdemir   232 1669 ybu.edu.tr/aliozdemir
Doç. Dr. Ali İhsan Akgün   270 1639 ybu.edu.tr/ihsan.akgun/
Doç. Dr. Hasan Engin Şener   276 1633 ybu.edu.tr/hesener/
Doç. Dr. Kerim Özcan   264 1644 ybu.edu.tr/kozcan/
Doç. Dr. İlker Murat Ar   282   ybu.edu.tr/ilkerar/
Doç. Dr. Özge Gökbulut Özdemir Bölüm Başkan Yrd. 230 1670 ybu.edu.tr/ogozdemir/
Dr. Öğr. Üyesi Selin Erdil   265 1645 aybu.edu.tr/serdil/
Dr. Öğr. Üyesi Murat Ulubay   257 1628 ybu.edu.tr/mulubay/
Dr. Öğr. Üyesi Merve Acar Bölüm Başkan Yrd. 280 1629 ybu.edu.tr/macar/
Dr. Öğr. Üyesi Hande Özgen       aybu.edu.tr/hozgen/
Arş. Gör. İpek Mete   233 1651 ybu.edu.tr/imete/
Arş. Gör. Mehmet Yıldız   250 1649 ybu.edu.tr/myildiz/
Arş. Gör. Nazlı Berberoğlu   227 1660 ybu.edu.tr/nbyilmaz/
Arş. Gör. Ömer Faruk Aladağ   226 1672 ybu.edu.tr/ofaladag/
Arş. Gör. Sedat Ilgaz Günay   226 1672 ybu.edu.tr/sgunay/
Arş. Gör. İsmail Çağrı Doğan   250 1649 ybu.edu.tr/icdogan/
Arş. Gör. Şevket Durmaz   227 1660 ybu.edu.tr/sdurmaz/
Arş. Gör. Firuze Yazıcıoğlu   233 1652 ybu.edu.tr/fyazicioglu/

 

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ BÖLÜMÜ
Ünvanı Adı Soyadı   Oda No Tel No Kişisel Web Sayfası
Prof. Dr. Ömür Akdemir Bölüm Başkan V. 255 1631 ybu.edu.tr/oakdemir/
Doç. Dr. Halil Kemal İlter   274 1634 ybu.edu.tr/kilter/
Doç. Dr. Tunç Durmuş Medeni   263 1632 ybu.edu.tr/tuncmedeni/
Doç. Dr. İhsan Tolga Medeni   251 1635 ybu.edu.tr/tolgamedeni/
Dr. Öğr. Üyesi Derya Fındık   240 1663 ybu.edu.tr/dfindik/
Dr. Öğr. Üyesi Keziban Seçkin Codal   238 1664 ybu.edu.tr/kseckin/
Dr. Öğr. Üyesi Vildan Ateş Bölüm Başkan Yrd. 242 1643 ybu.edu.tr/vates/
Öğr. Gör. Ourania Areta   236 1665 ybu.edu.tr/oareta/
Arş. Gör. Nurcan B. Özdemir   223 1668 ybu.edu.tr/nbozdemir/
Arş. Gör. Dilan Özcan Kalfa   223 1667 ybu.edu.tr/dozcankalfa/
Arş. Gör. Musab Talha Akpınar   223 1666 ybu.edu.tr/takpinar/
Arş. Gör. Mazlum Özçağdavul   223 1667 ybu.edu.tr/mozcagdavul/

HABERLER

DUYURULAR

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Esenboğa/Ankara Tel: (0312) 906 16-47/48, Fax: (0312) 906 29 61  emailisletme@ybu.edu.tr