ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ


 

İŞLETME FAKÜLTESİ

PROGRAMLAR


 

Bankacılık ve Finans Bölümü

Bankacılık ve Finans Bölümü, öğrencilere uluslararası bankacılık ve finans standartlarını dikkate alarak finansal bilgi ve uygulamalar konusunda öğretim sumaktadır.

 

Akademik Program


Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü

Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü, dünya ticaret dili olan İngilizce'de küresel yönetici ve girişimci yetiştirmek üzere tasarlanmış, yetkin, ilginç, özgün, yoğun ve güncel uluslararası konuları kapsayan bir müfredat sunmaktadır.

 

Akademik Program


 
 

İşletme Bölümü

İşletme Bölümü, disiplinin 4 temel alanı (muhasebe ve finans, yönetim ve organizasyon, pazarlama ve üretim yönetimi) yanı sıra iktisat, psikoloji, sosyoloji, beşeri bilimler, hukuk, matematik, ve istatistik alanlarında da temel öğretim sunmaktadır.

 

Akademik Programlar


 
 

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü, öğrencilere analitik düşünce ve problem çözme becerileri kazandırarak, bilişim sistemleri alanında uzmanlaşma ve kariyer gelişimi için kapsamlı bir öğrenim ortamı sunmayı hedeflemektedir. Ayrıca, alanında yetenekli akademisyenleri bir araya getirerek bilişim teknolojileri alanında yüksek kalite araştırma ve makaleler yayınlamayı ve uluslararası projelerde yer almayı amaçlamaktadır.

 

Akademik Programlar


 

HABERLER

DUYURULAR

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Esenboğa/Ankara Tel: (0312) 906 16-47/48, Fax: (0312) 906 29 61  emailisletme@ybu.edu.tr